Chociaż w sklepach możemy znaleźć wiele modeli gotowych szaf, to jednak znalezienie tej perfekcyjnie dopasowanej nie zawsze jest takie łatwe, jak może się wydawać. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie zamówienie szafy na wymiar!

Niewielka wnęka czy zabudowa całej ściany? Niezależnie od planów, szafy na wymiar to dobry wybór. Dzięki temu, że są dopasowane indywidualnie do miejsca montażu, pozwalają na efektywne wykorzystanie każdego wolnego centymetra.

Gdy w sklepach nie możemy znaleźć szafy, która pasowałaby do danej przestrzeni, warto wybrać szafy na zamówienie Warszawa to jedno z wielu miast, w których możemy je zakupić.

Szafa dopasowana do Ciebie

Dopasowanie szafy do miejsca jej ustawienia to jednak jeszcze nie wszystko – szafy na wymiar mogą być również wykonane z materiałów wybranych przez klienta oraz uzupełnione praktycznymi dodatkami ułatwiającymi korzystanie z nich na co dzień.

Firmy zajmujące się produkcją mebli na wymiar wykorzystują do tego celu różnego rodzaju materiały. Szafa może być zatem wykonana z płyt drewnopochodnych, może mieć również front z naturalnego drewna albo z lustra lub szkła. Do dyspozycji jest również pełna gama kolorów materiałów, co pozwala na ich dokładne dopasowanie do innych mebli oraz do całości aranżacji wnętrza.

Jednak wygląd to jeszcze nie wszystko, ponieważ szafa na zamówienie może posiadać również konstrukcję zgodną z oczekiwaniami klienta. Może być wyposażona w rozwierane skrzydła albo w mechanizm przesuwny. Można ustalić wtedy liczbę i wysokość półek oraz dobrać do niej inne wyposażeniem, na przykład drążki czy kosze do przechowywania.

Ile zapłacimy za szafę na zamówienie?

Koszt wykonania jest ustalany indywidualnie, dlatego najlepiej wysłać zapytanie ofertowe do firmy wykonującej szafy na zamówienie Warszawa jako duży rynek daje łatwy dostęp do szeregu ofert w atrakcyjnych cenach.

Ceny podawane są za metr szafy na wymiar i dodawane są do nich także ceny konkretnego wyposażenia. Za mebel zapłacimy od około 1500 złotych do nawet ponad 5000 złotych.